KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343058
nr 1534 3058
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 50x31 cm, yttermått inklusive ram: 68x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 april 2023
kl 20:34:20
150 kr